NURKOWANIE I ROZRYWKA Z SHARM EL SHEIKH

Cena £: 35$ 45$

Czas trwania: 3 godziny

NURKOWANIE I ROZRYWKA Z SHARM EL SHEIKH

Nurkowanie i zabawa w Sharm El Sheikh to łatwy i przyjemny sposób na nurkowanie z przewodnikiem i cieszenie się pięknem podwodnego świata w rejonie Sharm El Sheikh oraz połączenie nurkowania z wakacjami na plaży i sportami wodnymi z rodziną lub przyjaciółmi. Masz wspaniałą okazję, aby cieszyć się nurkowaniem w Morzu Czerwonym i zobaczyć piękno podwodnego świata Morza Czerwonego, a następnie cieszyć się 1 lub 2 interesującymi sportami wodnymi, przejażdżkami na bananie po morzu i/lub parasailingiem.

CODZIENNY

W ZESTAWIE:

• Odbiór i dowóz do hotelu klimatyzowanym autobusem
Jedno nurkowanie na głębokość do 7-9 metrów przez około 15-20 minut, prowadzone przez przewodnika nurkowego
Anglojęzyczny instruktor nurkowania
Ekwipunek do nurkowania
Rejs na bananie do 10 minut
Parasailing dla dwojga (około 10 minut)

Nie zawiera (: zapłać dodatkową opłatę)

• Usługi fotograficzne/wideo – za dopłatą

Zabrać ze sobą:

• Akcesoria kąpielowe / kostiumy kąpielowe, czapki, krem ​​do opalania, okulary przeciwsłoneczne/
Ręczniki
Kopia paszportu lub zdjęcie paszportowe w telefonie (pierwsza strona)
-woda
ZAUWAŻYĆ! Cena dotyczy jednego podwójnego parasailingu /dwie osoby na podwójnym spadochronie typu flyer/. Limit wagowy – 150 kg na spadochron. Jeśli ważysz więcej lub chcesz latać sam, jest dodatkowa opłata. Jeśli warunki pogodowe nie pozwolą na lot (silny wiatr), zwrócimy 6 $ od osoby.

Płatność za wycieczkę jest tylko gotówką (dolary amerykańskie, euro, funty egipskie lub brytyjskie)

zarezerwuj wycieczkę

+201154959927

What's App
Viber
Telegram

+201154959927

What's App
Viber
Telegram

Kliknij logo, i zacznij czat z nami.

Pytania który często zadane.

Jaki transport używamy na wycieczki?

Posiadamy duża flota autobusowa
do komfortowych podróży turystycznych.
Autobusy z bio-toaletem i klimatyzacją,
minivany, sedany.
Wszystkie nasze autobusy spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa.
Posiadamy zezwolenie turystyczne, a każdy kierowca jest sprawdzany przed wyjazdem.

Jak zapłacić za wycieczkę?

Wszystkie wycieczki są opłacane bezpośrednio w autobusie lub podczas wycieczki. Nie ma zaliczki. Płatności dokonuje się gotówką w euro, dolarach lub funtach egipskich. Po uzgodnieniu możliwa alternatywna opcja płatności.

Czy posiada firma licencję turystyczną?

Oczywiście posiadamy licencję turystyczną. Aby odbyć na wycieczka, trzeba uzyskać codzienną zgodę policji i wojska, a bez licencji nikt jej nie wyda. Żaden rodzaj działalności turystycznej w Egipcie nie jest prowadzony bez licencji.
Ze względu na tak rygorystyczne przepisy turystyczne, prosimy o podanie danych paszportowych na niektóre wycieczki (na przykład wycieczkа morską w Sharm el-Sheikh i wszelkie inne indywidualne wycieczki poza miasto). Na inne rodzaje wycieczek wydawane jest zezwolenie turystyczne na liczbę osób, co eliminuje konieczność podawania danych paszportowych.

Czy mogę dziecko poniżej 6 roku życia zabrać na wycieczkę ?

Oczywiście wycieczki z dziećmi zachwycą Ciebie, jak i dzieci. Wycieczki dla dzieci poniżej 6 lat w Hurghadzie i dla dzieci poniżej 5 lat w Sharm el-Sheikh są całkowicie bezpłatne.

Czy masz ubezpieczenie podróży

Oczywiście podczas wycieczek jesteś całkowicie ubezpieczony. Twoje osobiste ubezpieczenie podróżne obejmuje całe terytorium Egiptu (niezależnie od touroperatora, hotelu, przewodnika itp.

Dodatkowo organizator ponosi pełną odpowiedzialność ubezpieczeniową pasażerów w autobusie i innych środkach transportu. W przeciwnym razie organizator wycieczki nie dostanie pozwolenia na prowadzenie działalności turystycznej. Uważamy, że wszelkie zastraszanie przewodników hotelowych jest bezpodstawne.