Cena £: 15$
Dzieci: 1- 10 10$
Czas trwania: 2 godziny
Cena £: 15$
Dzieci: 1- 10 10$
Czas trwania: 2 godziny
SZKLANY DNO ŁODZI Z SHARM EL SHEIKH
CODZIENNY
Jeśli chcesz poznać fascynację i piękno koralowców w Morzu Czerwonym, ale nie umiesz dobrze pływać, nie stanowi to problemu! Wejdź na pokład łodzi ze szklanym dnem i odkryj różnorodność ryb i podziwiaj spektakularne widoki na kolorowe koralowce. Możesz także robić doskonałe zdjęcia i filmy.
PROGRAM WYCIECZKI:
• Wejdziesz na pokład łodzi ze szklanym dnem do rafy koralowej rano lub po południu
• Obserwowanie kolorowej fauny Morza Czerwonego przez panoramiczną szklaną podłogę łodzi (około godziny)
W ZESTAWIE:
• Odbiór i dowóz do hotelu klimatyzowanym autobusem
Wycieczka łodzią ze szklanym dnem około godziny
Zabrać ze sobą:
• Butelka wody
Kopia paszportu lub zdjęcie paszportowe w telefonie (pierwsza strona)
Płatność za wycieczkę jest tylko gotówką (dolary amerykańskie, euro, funty egipskie lub brytyjskie)
Posiadamy duża flota autobusowa
do komfortowych podróży turystycznych.
Autobusy z bio-toaletem i klimatyzacją,
minivany, sedany.
Wszystkie nasze autobusy spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa.
Posiadamy zezwolenie turystyczne, a każdy kierowca jest sprawdzany przed wyjazdem.
Wszystkie wycieczki są opłacane bezpośrednio w autobusie lub podczas wycieczki. Nie ma zaliczki. Płatności dokonuje się gotówką w euro, dolarach lub funtach egipskich. Po uzgodnieniu możliwa alternatywna opcja płatności.
Oczywiście posiadamy licencję turystyczną. Aby odbyć na wycieczka, trzeba uzyskać codzienną zgodę policji i wojska, a bez licencji nikt jej nie wyda. Żaden rodzaj działalności turystycznej w Egipcie nie jest prowadzony bez licencji.
Ze względu na tak rygorystyczne przepisy turystyczne, prosimy o podanie danych paszportowych na niektóre wycieczki (na przykład wycieczkа morską w Sharm el-Sheikh i wszelkie inne indywidualne wycieczki poza miasto). Na inne rodzaje wycieczek wydawane jest zezwolenie turystyczne na liczbę osób, co eliminuje konieczność podawania danych paszportowych.
Oczywiście wycieczki z dziećmi zachwycą Ciebie, jak i dzieci. Wycieczki dla dzieci poniżej 6 lat w Hurghadzie i dla dzieci poniżej 5 lat w Sharm el-Sheikh są całkowicie bezpłatne.
Oczywiście podczas wycieczek jesteś całkowicie ubezpieczony. Twoje osobiste ubezpieczenie podróżne obejmuje całe terytorium Egiptu (niezależnie od touroperatora, hotelu, przewodnika itp.
Dodatkowo organizator ponosi pełną odpowiedzialność ubezpieczeniową pasażerów w autobusie i innych środkach transportu. W przeciwnym razie organizator wycieczki nie dostanie pozwolenia na prowadzenie działalności turystycznej. Uważamy, że wszelkie zastraszanie przewodników hotelowych jest bezpodstawne.